Provize Bankerat

 

Jaké jsou možnosti?

 

Registrační link:

 

HTTPS://WWW.BANKERAT.CZ/?REFERENT=59045

 

Po přihlášení (registraci) zkopírujte referenční odkaz, který naleznete ve svém profilu. Odkaz vložte do emailové zprávy nebo do zprávy na sociální síti Vašemu známému a povzbuďte ho, aby na odkaz kliknul a půjčil si nebo investoval prostřednictvím portálu Bankerat.cz. Pokud to Váš známý udělá, vyplatíme Vám provizi 2% z částky půjčky nebo investice. Provizní systém je nastaven tak, aby si pamatoval ty, kteří se prostřednictvím Vašeho odkazu dostali na portál Bankerat.cz po dobu 30 dní a přiřadil je automaticky do vašich provizí. Příklady zpráv.

Banner s referenčním odkazem

Máte vlastní internetové stránky? Umístěte si na ně banner s naším referenčním odkazem (viz odstavec Referenční odkaz). Banner si můžete stáhnout zde.
 

 

iFrame

Pokud máte vlastní internetové stránky, můžete do nich vložit náš iFrame. Co to je iFrame? Je to kód (část programu), který způsobí to, že náš portál Bankerat.cz se bude zobrazovat pod Vaší vlastní internetovou doménou. Příkladem našeho iFrame je: http://www.bankovnipoplatky.com/bankerat.html. Výhodou iFrame je, že máte návštěvnost stránek plně pod svojí kontrolou. Pokud od nás chcete iFrame, zaregistrujte se a zašlete nám zprávu s žádostí obsahující Vaše jméno a příjmení.
MÁTE DOTAZ?

Prohlédněte si doporučené investice a partnerství

Garantujeme

Unikátní investice
a partnerství
Neomezené
poradenství
Předání
krok za krokem
Efektivní
zhodnocení
Další investice a partnerství

Nezavázná konzultace


Volejte denně od 9:00 do 18:00. Společně probereme Vaši představu o investici a nabídneme nejvýhodnější řešení.


OD ROKU 2017

Vyhledáváme unikátní investice, partnerství a další příležitosti.

70 Investorů

Desítky investorů s námi zhodnotilo své peníze.

V hodnotě 130mil. Kč

Hodnota investovaných prostředků již přesahuje 150 mil. Kč. Připojte se k nám!