advanced cash

 Pro investování peněz na internetu, převody prostředků po celém světě

    ihned a téměř zdarma,  výběry v bankomatech kdekoliv za minimální poplatky, platby v obchodech bez poplatku nebo okamžitý nákup a prodej kryptoměn jako Bitcoin a dalších. K tomu všemu vám skvěle poslouží internetová peněženka. Poskytnu vám návod na zřízení této internetové peněženky Advanced Cash. Vlastní platební karta MasterCard se kterou můžete vybírat peníze nebo platit kdekoliv na světě. Využívat můžete ADV na Dolary, Euro, Rubl nebo ukrajinské Hřivny. Velkou výhodou takové peněženky je hlavně její rychlost. Převedete prostředky po celém světě za pár vteřin a za zmínku stojí i to, že finanční orgány do pohybů na těchto peněženkách zatím nevidí. 

Návod k registraci

 1.  Přejdeme na adresu advcash.com a na hlavní stránce srolujeme dolů a klikneme na tlačítko registrace..

 2. Vyplňte své údaje - jméno, příjmení, mail, nové heslo a posunte tlačítko dole ze "zavřeného zámku na otevřený zámek".  Následně klik na tlačítko "register"
 3. Na další obrazovce se přihlašte pod svým e-mailem a novým heslem
 4. Poté jste již ve svém účtu a vyskočí na vás uvítací okno s nabídkou. Zde doporučuji ihned provéct verifikaci která je dříve nebo později nutná.
 5. Verifikaci provedete v několika bodech. Jejich potvrzení trvá většinou do 24 hodin. Je to bohužel nutné zlo bez kterého nezaložíte žádnou peněženku ale není se čeho obávat
 • nahráním jednoho z požadovaných dokladů (pas, OP, RP)
 • nahráním dokumentu prokazujícího vaše bydliště
 • potvrzením vašeho tel. čísla
 1. V dalším kroku vyplnte údaje o sobě
 2. Tento a další kroky je možné provést až po úspěšné verifikaci, je tedy třeba na ní počkat. Verifikace potvrzena? (upozorní vás mailem a pod vaším jménem vlevo se červený nápis "not verified" změní na "verified". Nyní je třeba vložit peníze. Doporučuji platbu bankovním převodem protože ADV má český účet u FIO banky a tím se nám minimalizují náklady na vložení. Jen je pro tento případ potřeba nastavit vložení EUR protože tento převod se zde musí zadat jako evropská SEPA platba. Klikněte tedy na "Deposit Funds", vyplnte částku a překlapněte u ní z USD na EUR, změnte zemi na Czech Rep. a v řádku "Wire Transfer" u položky SEPA klikněte na "Deposit". 
 3.  Na další stránce klikněte na "Deposit Funds From Personal Bank Account".
 4.  Nyní vidíte shrnutí vaší SEPA platby. Hlavně nás ale zajímají platební pokyny dole na stránce. Vidíte že účet je skutečně veden u FIO banky v ČR. Důležité je, že my vlastně SEPA platbu provádět vůbec nebudeme, proč taky když pujde o vnitrostátní převod. Do svého bankovnictví zadejte tedy číslo účtu a kod banky v klasickém formátu tak jak je zde uveden, do popisu platby uvedte text označený jako "Note / Payment Details"

 

 REFERRAL PROGRAM  (AFFILIATE PROGRAM)

http://wallet.advcash.com/referral/b471a150-8a3e-4499-9255-a5c4eff3b910

 Získáváte až 20%  provize z doporučení 

 

MÁTE DOTAZ?

Prohlédněte si doporučené investice a partnerství

Garantujeme

Unikátní investice
a partnerství
Neomezené
poradenství
Předání
krok za krokem
Efektivní
zhodnocení
Další investice a partnerství

Nezavázná konzultace


Volejte denně od 9:00 do 18:00. Společně probereme Vaši představu o investici a nabídneme nejvýhodnější řešení.


OD ROKU 2017

Vyhledáváme unikátní investice, partnerství a další příležitosti.

70 Investorů

Desítky investorů s námi zhodnotilo své peníze.

V hodnotě 130mil. Kč

Hodnota investovaných prostředků již přesahuje 150 mil. Kč. Připojte se k nám!