ZONKY PŮJČKY

 

Překvapily vás nečekané výdaje, které z jedné výplaty nejste schopni pokrýt? Nebo jste se rozhodli pro menší rekonstrukci a bankovní půjčka pro vás není zrovna výhodná? Zkuste půjčku od Zonky - půjčku od skutečných lidí!

Co jsou P2P půjčky?

Zonky je jedním z předních českých poskytovatelů P2P půjček. Jen málo kdo z nás nezná známé motto půjčkového portálu Zonky, který v reklamách hlásá, že "lidé půjčují lidem". A právě v tomto heslu můžeme najít malou nápovědu. Označení P2P je ve skutečnosti zkratkou pro Peer to peer, což by se dalo přeložit jako klient klientovi. Jedná se tedy o nebankovní půjčku, o jejíž financování se postará přímý investor.

Jak získat půjčku od Zonky?

Zapomeňte na zbytečné cesty do banky a nekonečné papírování. Půjčku od Zonky můžete vyřídit online z pohodlí domova a stačit vám k tomu bude jen počítač či mobilní telefon s přístupem k internetu.

Jednoduše stačí kliknout na odkaz: https://zonky.cz/nejlevnejsi?a_box=35b5bzfk a vyplnit online žádost, ve které uvedete výši požadované půjčky a také výši splátek, které měsíčně s přehledem zvládnete. Pak už stačí jen čekat na ideální nabídku.

Výhody půjčky od Zonky

Mezi již zmíněné výhody samozřejmě patří snadné vyřízení půjčky z pohodlí domova, navíce můžete mít své peníze na účtu už během 1 - 2 dnů. Půjčka je navíc velice výhodná a mnohdy předčí i nabídku vaší banky. Úrok začíná již na 2,99 % p.a. a vyděsit vás nemohou ani skryté poplatky - jednoduše zde zaplatíte pouze jednorázový poplatek ve výši 2%. Výhodou je také možnost pojištění půjčky, které chrání nejen vás, ale zároveň také investora.

  • výhodný úrok od 2,99 % p.a.
  • půjčka na cokoliv v rozmezí 20.000 - 700.000,- Kč
  • nebankovní půjčka od lidí
  • snadné a rychlé online vyřízení z pohodlí domova
  • peníze na účtu během 1 - 2 dnů

Pro koho je půjčka vhodná?

Půjčka od Zonky se skvěle hodí pro všechny, kteří již dosáhli 18 let a potřebují jednorázově pokrýt náklady na nové bydlení, refinancovat nevýhodné půjčky nebo chtějí rozjet svůj vlastní projekt. Půjčit si můžete zkrátka na cokoliv a to ve výši 20.000 - 700.000,- Kč.

Určitě se však půjčka nehodí pro žadatele s exekucí nebo v insolvenci (a to i v případě ukončení, kdy doba ještě nepřesáhla 5 let) nebo žadatele, kteří mají záznam v registrech naznačující, že mají opakovaný problém se splácením svých závazků. Zonky zkrátka přistupuje k půjčkám zodpovědně a schválí je pouze spolehlivým žadatelům.

 

 

CHCI LEVNOU PŮJČKU OD ZONKY

 

Reprezentativní příklad:

Reprezentativní příklad se týká půjčky ve výši 150 000 Kč s úrokovou sazbou 5,99 % p.a., se splatností 60 měsíců, splátkou 2 957 Kč, poslední splátkou 2951,32 Kč, jednorázovým 2% poplatkem z výše půjčky (zde 3000 Kč rozpočítaný do prvních 3 splátek půjčky) a s výslednou RPSN 7,03 %. Celou výši půjčky vyplatíme na účet zákazníka. Celkem zákazník zaplatí 177 414,32 Kč.

 

 

MÁTE DOTAZ?

Prohlédněte si doporučené investice a partnerství

Garantujeme

Unikátní investice
a partnerství
Neomezené
poradenství
Předání
krok za krokem
Efektivní
zhodnocení
Další investice a partnerství

Nezavázná konzultace


Volejte denně od 9:00 do 18:00. Společně probereme Vaši představu o investici a nabídneme nejvýhodnější řešení.


OD ROKU 2017

Vyhledáváme unikátní investice, partnerství a další příležitosti.

70 Investorů

Desítky investorů s námi zhodnotilo své peníze.

V hodnotě 130mil. Kč

Hodnota investovaných prostředků již přesahuje 150 mil. Kč. Připojte se k nám!