zážitkové dárky pro chlapy

 

Ruku na srdce! Kdo někdy nekoupil nějaký ten dárkový poukaz na poslední chvíli jen proto, že nevymyslel nic lepšího nebo zkrátka neměl čas? Příležitostí k nákupu divných poukazů na zboží, které se nikdy nevyžije je mnoho, ať už jsou to narozeniny, výročí či dárek pod stromeček. Kdo ale říká, že poukazy musí být jen dárkem na poslední chvíli, když už nevíte, co jiného? Co takhle darovat poukaz na zážitek, na který muž jen tak nezapomene a skutečně si ho užije? Vybrali jsme pro vás jedenáct nejlepších zážitků, které zaujmou každého, ať už je to romantik, gurmán nebo milovník adrenalinu.

1. Skok do neznáma - tandemový seskok padákem ze 4 nebo 6 kilometrů

Každý, kdo miluje adrenalin by si měl alespoň jednou v životě vyzkoušet tandemový seskok padákem. Dopřejte mu možnost vidět vše z pořáááádné výšky a zažít zhruba minutu volného pádu v dechberoucí rychlosti až 200 km/h.

Poté se mu otevře padák a přichází parádní výhledy, které trvají zhruba 10 minut. Během tohoto letu se bude kochat nejen výhledem, ale dokonce si může i padák zkusit řídit. Nebojte, skákat nebude sám, protože na zádech ho bude jistit zkušený pilot, který zařídí, aby vše proběhlo naprosto bezpečně a tak, jak má být. A pokud je to opravdový odvážlivec, může vyzkoušet skok z výšky 6 kilometrů.

Varování: Tyto pocity naprosté svobody a euforie bude chtít zažívat znovu a znovu.

 

 

MÁTE DOTAZ?

Prohlédněte si doporučené investice a partnerství

Garantujeme

Unikátní investice
a partnerství
Neomezené
poradenství
Předání
krok za krokem
Efektivní
zhodnocení
Další investice a partnerství

Nezavázná konzultace


Volejte denně od 9:00 do 18:00. Společně probereme Vaši představu o investici a nabídneme nejvýhodnější řešení.


OD ROKU 2017

Vyhledáváme unikátní investice, partnerství a další příležitosti.

70 Investorů

Desítky investorů s námi zhodnotilo své peníze.

V hodnotě 130mil. Kč

Hodnota investovaných prostředků již přesahuje 150 mil. Kč. Připojte se k nám!