Výroba a distribuce testerů IVD

 

Jsme evropský výrobce zdravotnických zařízení In Vitro Devices (IVD), které reagují na několik druhů nemocí, včetně infekčních, nádorových, srdečních a dalších.

 

1.) SARS-CoV-2 N-Protein Antigen Rychlotest 

  

Detekce protilátek IgM/IgG

 

[Popis balení]

5ks dávek/testů (každá dávka obsahuje testovací pásek s koloidním zlatem, karty s kódem šarže, datem výroby a datem expirace).

 

[Určený účel použití]

IVD test pro detekci protilátek IgM a IgG v krvi, tedy prokázání infekce SARS-CoV-2 / COVID19 Souprava je k použití pouze zdravotnickými profesionály.

Internetový obchod

 

 [Princip testu]

Tato souprava funguje na principu fluorescenční immunochromatografie. Testovací sada obsahuje 1) Antigen označený koloidním zlatem a komplex kontrolních protilátek. 2) nitrocelulózové membrány s vyznačenými dvěma testovacími proužky (M a G-line) a jedním kvalitativním kontrolním proužkem (C-line). Po nakapání požadovaného množství vzorku do otvoru na testovacím pásku, bude vzorek stékat po nitrocelulózové membráně uvnitř testovacího pásku vlivem kapilárního efektu. Pokud testovaný vzorek obsahuje IgM/IgG protilátky viru SARS-CoV-19/COVID-19, protilátka se bude vázat na koloidním zlatem označený COVID-19-antigen a komplex protilátek vykreslí monoklonální IgM protilátky, nebo monoklonální IgG protilátek na nitrocelulózové membráně v podobě fialovo-červených M, nebo G linek, a tím vykreslí zda je vzorek pozitivní na IgM, nebo IgG protilátky a prokazuje tedy infekci COVID19.

 Vlastní výroba

 

 

https://www.medical-testing.cz/

MÁTE DOTAZ?

Prohlédněte si doporučené investice a partnerství

Garantujeme

Unikátní investice
a partnerství
Neomezené
poradenství
Předání
krok za krokem
Efektivní
zhodnocení
Další investice a partnerství

Nezavázná konzultace


Volejte denně od 9:00 do 18:00. Společně probereme Vaši představu o investici a nabídneme nejvýhodnější řešení.


OD ROKU 2017

Vyhledáváme unikátní investice, partnerství a další příležitosti.

70 Investorů

Desítky investorů s námi zhodnotilo své peníze.

V hodnotě 130mil. Kč

Hodnota investovaných prostředků již přesahuje 150 mil. Kč. Připojte se k nám!