Pojišťovací makléř Jiří Kroutil

 

Hledáte spolehlivého pojišťovacího makléře s dlouholetými zkušenostmi, který vám poskytne profesionální poradenství a sestaví vám nabídku přímo na míru vašim představám?

Jiří Kroutil se na pojistném trhu pohybuje ji ž od roku 1994 a za kvalitu jeho práce hovoří především stovky spokojených klientů. Jelikož není smluvně vázán pouze k jednomu výhradnímu pojistiteli, dokáže vám nabídnout nejrůznější varianty pojištění za velice výhodných podmínek.

Od roku 2003 působí také ve společnosti NPS Group, s.r.o., která se velikostí pojistného kmene řadí do přední dvacítky největších společností v České republice. Společnost NPS Group , s.r.o. vystupuje jako pojišťovací makléř řádně registrovaný rozhodnutím České národní banky a na pojistném trhu působí již od roku 1999. Zakládá si na vysoké odbornosti a prvotřídní kvalitě makléřských služeb.

Pojistky, které mají smysl

V nabídce Jiřího Kroutila můžete najít kompletní nabídku pojištění, kterou mohou využít nejen běžní občané, ale také podnikatelé, města či velké průmyslové podniky. Každá pojistka je sestavena přímo na míru vašim potřebám, tak aby pokrývala veškerá možná rizika a zároveň byla také finančně výhodná.

Mezi nejvyhledávanější pojištění patří zejména úrazové pojištění, které by mělo být samozřejmostí nejen pro aktivní jedince. Přestože je nejčastěji spojováno právě se sportem, skutečnost je taková, že k úrazu můžeme přijít i při naprosto běžných denních aktivitách. A jelikož nás i sebemenší zranění může na dlouhou dobu vyřadit z pracovního procesu, je  potřeba být na tuto situaci řádně připraven.

Pojištění automobilu je další nezbytnou záležitostí, která nad námi bude každý den držet ochranná křídla. Ať už tedy sháníte klasické povinné ručení nebo chcete svůj vůz havarijně pojistit či se zabezpečit pojištěním újmy z provozu vozidla, můžete se spolehnout na výhodnou cenovou nabídku a možnost spousty doplňkových pojištění a nadstandardních služeb.

Tím ale nabídka pojištění zdaleka nekončí. Zvolit si můžete také pojištění pro vaše domácí mazlíčky nebo si nechat sestavit kompletní pojištění pro vaše podnikání, které pokryje veškerá možná rizika.

Kompletní nabídku pojištění a doplňkových služeb můžete najít na stránkách zde Těšit se můžete na osobní přístup, profesionální poradenství a kompletní servis špičkové kvality.

 

 

MÁTE DOTAZ?

Prohlédněte si doporučené investice a partnerství

Garantujeme

Unikátní investice
a partnerství
Neomezené
poradenství
Předání
krok za krokem
Efektivní
zhodnocení
Další investice a partnerství

Nezavázná konzultace


Volejte denně od 9:00 do 18:00. Společně probereme Vaši představu o investici a nabídneme nejvýhodnější řešení.


OD ROKU 2017

Vyhledáváme unikátní investice, partnerství a další příležitosti.

70 Investorů

Desítky investorů s námi zhodnotilo své peníze.

V hodnotě 130mil. Kč

Hodnota investovaných prostředků již přesahuje 150 mil. Kč. Připojte se k nám!