Nanoshop

JSME ČESKÝ VÝVOJÁŘ, VÝROBCE A PRODEJCE ŠPIČKOVÉHO FUNKČNÍHO OBLEČENÍ

     Nanospol je výrobně-obchodní firmou, která spojuje výzkum a vývoj v oblasti nanotechnologií a vlastní technologicky vyspělou textilní výrobu s dlouholetou tradicí. Jsme specialisté na permanentně antibakteriální, tedy trvale bezzápachové oděvy vyrobené z vysoce kvalitních, většinou polypropylenových a polyesterových přízí obsahující nanočástice stříbra přímo ve vlákně.J

    Přinášíme na trh a stále rozvíjíme revoluční výrobky, mezi kterými vynikají termoizolační oděvy, antibakteriální úplety, spodní prádlo, funkční prádlo a také ponožky pod vlastními značkami NanoBodix® a NanoSox®. Všechny naše produkty jsou vyrobeny v České republice a jejich vysoká užitná hodnota vám zajistí jejich dlouhodobé a bezproblémové používání. Vaše úplná spokojenost je našim primárním cílem. Je pro nás ctí a závazkem vás oblékat…

  1. - Výjimečné vlastnosti výrobků  Naše produkty vydrží bez alkoholu i několik dní a nemusí se tedy po každém jednotlivém použití před ani žehlit.)
  2. - Materiály prvotřídní kvality (Bez základů není dům ... Pro naše výrobky platí, že kvalita vstupního materiálu, tedy příze a jeho požadované vlastnosti, jsou právě v zásadě následného výrobku jako celku. V případě, že použijeme jemná vlákna polypropylenu s nanočásticemi stříbra a to zcela evropského původu)
  3. - Vybrané úplnosti, střihy a šití (Prvním krokem k tomu, vyberte si například vaše funkční tričko, je návrh střihu. Střih přeneseme na papírové šablony a poté vyřešíme jednotlivé díly z úplnosti. Používáme kvalitní úplnost, pletení, vzor a plošnou hmotnost kontrolujeme počítač .Části se sešívají převážně tzv. Plochými švy, v dalších operativních úpravách délky, naší životní etikety, všíváme pruženky nebo jiné součásti.)

 

  • - Individuální úpravy (Upravíme střih a ušijeme vám funkční prádlo na míru vaší postavě. )
  • - Doprava zdarma nad 2000, - Kč (K objednávce nad 2000, - Kč přidáme dárek - dopravu zdarma.)

 

 

 

 

Odstavec za sloupcema

MÁTE DOTAZ?

Prohlédněte si doporučené investice a partnerství

Garantujeme

Unikátní investice
a partnerství
Neomezené
poradenství
Předání
krok za krokem
Efektivní
zhodnocení
Další investice a partnerství

Nezavázná konzultace


Volejte denně od 9:00 do 18:00. Společně probereme Vaši představu o investici a nabídneme nejvýhodnější řešení.


OD ROKU 2017

Vyhledáváme unikátní investice, partnerství a další příležitosti.

70 Investorů

Desítky investorů s námi zhodnotilo své peníze.

V hodnotě 130mil. Kč

Hodnota investovaných prostředků již přesahuje 150 mil. Kč. Připojte se k nám!