Invia

 

 

Ještě během loňského roku bylo cestování naprosto běžnou záležitostí, nad kterou jsme se nemuseli nikterak pozastavovat. S nástupem a následným vývojem Covid19 se však situace rapidně změnila. Otázka cestování je velice nejistá - stejně jako existence některých cestovních kanceláří. Právě proto je zejména dnes tak důležité vybrat si pro naše cesty opravdu spolehlivého partnera. A právě na portálu Invia.cz najdete zájezdy prověřených českých i zahraničních cestovních kanceláří.

Jak najít výhodný zájezd?

Máte již představu o své dovolené, ale hledáte spolehlivou cestovní kancelář, která kromě nezbytných služeb nabídne také výhodnou cenu? Nebo naopak vůbec netušíte, kam se letos podívat a čekáte na super last minute za hubičku? Ať už to máte s dovolenou jakkoliv, právě Invia bude klíčem ke správnému výběru.

Invia není cestovní kancelář, právě naopak! Jedná se o největší českou cestovní agenturu, která na svém portálu shromažďuje a neustále aktualizuje nabídky více než 300 českých i zahraničních cestovních kanceláří. Na jedné jediné stránce si můžete během několika minut porovnat ceny i rozsah nabízených služeb jednotlivých cestovek a ušetřit si tak hodiny strávené hledáním na stránkách jednotlivých pořadatelů.

Vyberte si zájezd na Invia.cz

Chcete navštívit zajímavá místa? Upřednostňujete hotel s bazénem nebo soukromý bungalov? Nebo plánujete dovolenou s dětmi? Na webových stránkách Invia si jednoduše vyberete požadovanou cílovou destinaci, zadáte termín své dovolené a případné další údaje, představy a požadavky. Během pár sekund pak budete mít před sebou kompletní seznam zájezdů, které přesně odpovídají vašim kritériím.

Shrnutí hlavních výhod

- nejširší nabídka zájezdů a dovolených na českém internetu

- neustále aktualizované nabídky

- možnost využití krytého hlídaného parkoviště na Letiště Václava Havla Praha

- výběr dovolené podle vašich kritérií

- jen ověřené cestovní kanceláře s dobrou bonitou


 

 

 
 

 

 
 
 

 

MÁTE DOTAZ?

Prohlédněte si doporučené investice a partnerství

Garantujeme

Unikátní investice
a partnerství
Neomezené
poradenství
Předání
krok za krokem
Efektivní
zhodnocení
Další investice a partnerství

Nezavázná konzultace


Volejte denně od 9:00 do 18:00. Společně probereme Vaši představu o investici a nabídneme nejvýhodnější řešení.


OD ROKU 2017

Vyhledáváme unikátní investice, partnerství a další příležitosti.

70 Investorů

Desítky investorů s námi zhodnotilo své peníze.

V hodnotě 130mil. Kč

Hodnota investovaných prostředků již přesahuje 150 mil. Kč. Připojte se k nám!