Fotovoltaické elektrárny

 

Fotovoltaická elektrárna na klíč

 Už Vás nebaví neustálé zvyšování ceny energií a každý měsíc Vás zarazí, kolik celkem platíte za energie? Zvažte pořízení vlastní fotovoltaické elektrárny a staňte se energeticky nezávislými. Díky vlastnímu solárnímu systému můžete ušetřit až 60 % výdajů za elektrickou energii. Vyrobenou elektřinu lze ukládat a následně použít k ohřevu vody nebo do akumulátorů. Návratnost investice se pohybuje mezi 8 až 10 lety, nicméně s dotačním programem Nová zelená úsporám se Vám vrátí ještě dříve. Chcete solární panely na Vaší střeše snadno a rychle? Poptejte u nás fotovoltaickou elektrárnu na klíč. Na všechny Vaše dotazy ohledně výběru, žádosti o dotace i následné montáže Vám rádi odpovíme.

 Nabíjecí stanice pro elektromobily

Pořízení elektromobilu má příznivý dopad nejen na životní prostředí nás všech, ale také na Vaši peněženku. I přesto je v současné době v České republice nedostatek nabíjecích stanic pro elektromobily. Naše společnost se věnuje využívání alternativních zdrojů energie mnoho let a má za sebou desítky úspěšně zrealizovaných projektů. U nás vám navrhneme a sestavíme kvalitní nabíjecí stanici pro elektromobily přesně podle Vašich požadavků pro jakékoliv umístění a typ nabíjení. Pro více informací nás kontaktujte, budeme se Vám rádi věnovat.

Hybridní fotovoltaická elektrárna

Jednou z nevýhod domácích solárních elektráren je časový rozdíl mezi výrobou elektřiny a její spotřebou. Hybridní fotovoltaická elektrárna je typem solárního systému doplněného o baterie, které akumulují vyrobenou elektřinu, která je následně používána například k ohřevu teplé vody. Investice do hybridní fotovoltaické elektrárny proto patří ke spolehlivému a dlouhodobému řešení zejména co se týče úspory energií a s tím spojené návratnosti celé investice. U nás vám poradíme s veškerou dokumentací, výběrem, umístěním i montáží hybridního fotovoltaického systému.

Dotace na fotovoltaiku

S programem Nová zelená úsporám můžete získat dotace na pořízení fotovoltaické elektrárny např. síťového nebo hybridního systému. Tento dotační program ministerstva životního prostředí je vhodný pro všechny majitele rodinných domů, kteří se rozhodli využívat solární energii pro vlastní potřebu. Tito majitelé mohou zažádat o dotaci na fotovoltaickou elektrárnu. Výše těchto dotací se pohybuje mezi 35 000 až 150 000 Kč. Pomůžeme Vám s přípravou všech nezbytných dokumentů a žádost o dotaci vyřídíme za Vás.

Bateriové úložiště

Uvažujete o pořízení bateriového úložiště elektrické energie? Vyberte si ze široké nabídky našich produktů. S rostoucími cenami jsou bateriová úložiště ideálním řešením pro akumulaci energie do baterií pro všechny ty, kdo chtějí snížit závislost na dodavatelích elektrické energie. Naše bateriová úložiště slouží k uchování přebytečné energie, například z fotovoltaických elektráren, a k následné distribuci po dobu výpadku nebo při zvýšené poptávce po energii. Vyberte si ze široké nabídky našich produktů. Na všechny Vaše dotazy ohledně výběru, umístění a instalace vhodného úložiště Vám rád odpoví náš tým odborníků.

Montáž fotovoltaických panelů

Hlavními výhodami investice do fotovoltaických elektráren je dlouhá životnost elektráren, návratnost investice a energetická nezávislost majitele takové elektrárny. Jestliže poptáváte dodávku a montáž fotovoltaických panelů, rádi Vám pomůžeme s vyřízením veškeré administrativy, počínaje licencí, návrhem a vypracováním projektové dokumentace a způsobem realizace. Máme mnohaleté zkušenosti v oblasti instalace solárních panelů na rodinných domech a průmyslových halách včetně revize a připojení na elektroinstalaci. Pro nezávislou konzultaci ohledně montáže fotovoltaických panelů nás kontaktujte prostřednictvím hotline nebo přes náš kontaktní formulář.

 

Solární systémy pro bytové domy

 na střeše přivedou do Vašich bytů šetrným způsobem energii a zároveň uspoříte náklady na spotřebu elektřiny. Prostory k vytápění jsou v bytovém domě velké, logicky i úspory budou celkově vyšší, než v rodinném domě. Projektanti a technici Vám na míru spočítají optimální využití fotovoltaických systémů na Váš bytový dům. Námi zajištěný statik spočítá, zda střecha fotovoltaické panely unese. Zajistíme pro Vás i momentální trend, kombinaci vytápění elektrokotlem i čerpadlem. Solární systémy zařídíme na klíč, tedy zajistíme i audit smluvních podmínek na dodávku tepla i teplé vody pro daný bytový dům, který zjistí, za jakých podmínek je možné soustavu provozovat. Pomůžeme Vám také se získáním dotace pro montáž fotovoltaických systémů na bytové domy. Obraťte se na naši firmu, a po instalaci můžete uspořené peníze investovat do obnovy a provozu jednotlivých bytových jednotek.

Projektanti a technici Vám na míru spočítají optimální využití fotovoltaických systémů na Váš bytový dům. Námi zajištěný statik spočítá, zda střecha panely unese. Zajistíme pro Vás i momentální trend, kombinaci vytápění elektrokotlem i čerpadlem.

Projektanti a technici Vám na míru spočítají optimální využití fotovoltaických systémů na Váš bytový dům. Námi zajištěný statik spočítá, zda střecha panely unese. Zajistíme pro Vás i momentální trend, kombinaci vytápění elektrokotlem i čerpadlem.

Fotovoltaické systémy pro bytové domy na klíč

Fotovoltaické systémy zařídíme na klíč, tedy zajistíme i audit smluvních podmínek na dodávku tepla i teplé vody pro daný bytový dům, který zjistí, za jakých podmínek je možné soustavu provozovat. Pomůžeme Vám také se získáním dotace pro montáž fotovoltaicjkých systémů na bytové domy. Obraťte se na naši firmu, a po instalaci můžete uspořené peníze investovat do obnovy a provozu jednotlivých bytových jednotek.

Při umístění solárních panelů na rovnou střechu, není potřeba odklízet z nich sníh, mají dostatečný sklon k tomu, aby sníh sjel při prvním osvitu sluncem.

 

 ZDE JE NÁŠ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

 

 

 

MÁTE DOTAZ?

Prohlédněte si doporučené investice a partnerství

Garantujeme

Unikátní investice
a partnerství
Neomezené
poradenství
Předání
krok za krokem
Efektivní
zhodnocení
Další investice a partnerství

Nezavázná konzultace


Volejte denně od 9:00 do 18:00. Společně probereme Vaši představu o investici a nabídneme nejvýhodnější řešení.


OD ROKU 2017

Vyhledáváme unikátní investice, partnerství a další příležitosti.

70 Investorů

Desítky investorů s námi zhodnotilo své peníze.

V hodnotě 130mil. Kč

Hodnota investovaných prostředků již přesahuje 150 mil. Kč. Připojte se k nám!