Alza

 

V současné době můžete na Alze najít kompletní sortiment pro vás i celou rodinu, dům a zahradu nebo vaše mazlíčky. Ne vždy však měla Alza podobu komplexní internetové galerie s tak rozsáhlým sortimentem. Mrkněte se s námi, kde se tento oblíbený e-shop vlastně vzal.

Proč nakupovat právě na Alze?

Téměř každý z nás již v životě zažil nemilé zklamání, které jde bohužel v dnešní době s internetovými nákupy ruku v ruce. Objednané zboží se nemusí shodovat s naší představou, fotografií či popisem, objednávka dojde s obrovským zpožděním nebo k nám i přes vynaložené náklady nedorazí vůbec. Vyhýbejte se tedy neznámým a neověřeným prodejcům a dejte přednost značce s dlouholetou historií a skvělými zákaznickými zkušenostmi! Nakupujte na Alza.cz rychle, jednoduše a z pohodlí domova. Vaše objednávka vám přijde včas a v naprostém pořádku, vyzvednout si ji můžete také v síti mnoha desítek prodejen.

Jak přišel na svět zelený mimozemšťan?

O založení Alzy se postaral její zakladatel Aleš Zavoral, který se v roce 1994 ještě pod svým živnostenským listem začal prosazovat na IT trhu, který byl v té době skutečně v plenkách. Pod názvem Alzasoft se vepsal v té době většinou do podvědomí mladých studentů, díky této zákaznické základně již v roce 1998 otevřel první kamennou prodejnu se zaměřením pro IT. Již o rok později enormně vzrostl nejen zájem o IT, ale také zisky Alzasoftu, tehdejší web Alzasoft.cz se dokonce držel mezi pěti nejnavštěvovanějšími weby ve svém oboru. Také proto hned v roce 2000 vznikl první e-shop, který byl určen především pro IT specialisty, experty či specializované firmy.

Ani dramatické povodně v roce 2002 nezabránily dalšímu růstu a o dva roky později se firma transformovala do akciové společnosti, v roce 2006 pak při 80 zaměstnancích a více než 10.000 skladových položkách přišla další důležitá změna - a to úprava názvu na Alza.cz. O dva roky později pak přišla novinka, na kterou již určitě netrpělivě čekáte. Ano, právě v roce 2008 se poprvé objevil zelený mimozemšťan. Postup dalších let už je vám určitě naprosto jasný. Alza dále vzrůstala spolu se svými obraty a neustále rozšiřovala svou nabídku až do současné podoby jedné z nejpopulárnějších internetových galerií.

 

 1

 2

 

MÁTE DOTAZ?

Prohlédněte si doporučené investice a partnerství

Garantujeme

Unikátní investice
a partnerství
Neomezené
poradenství
Předání
krok za krokem
Efektivní
zhodnocení
Další investice a partnerství

Nezavázná konzultace


Volejte denně od 9:00 do 18:00. Společně probereme Vaši představu o investici a nabídneme nejvýhodnější řešení.


OD ROKU 2017

Vyhledáváme unikátní investice, partnerství a další příležitosti.

70 Investorů

Desítky investorů s námi zhodnotilo své peníze.

V hodnotě 130mil. Kč

Hodnota investovaných prostředků již přesahuje 150 mil. Kč. Připojte se k nám!