Investiční zlato

big image
big image
big image
big image

Investiční zlato

Znáte lepší oblast pro investování než je investiční zlato, které si svou hodnotu uchovává již od svého objevu a je celosvětově uznávaným platidlem s vysokou likviditou? Investujte do zlata a drahých kovů s plným servisem - od hlídání cen, přes bezpečnou úschovu až po jeho zpětný výkup.

Webová stránka:
Na dotaz
Sídlo:
Praha
Doporučená délka investice:
Neomezená
Doporučená výše investice:
Měsíčně od 500.-Kč
Frekvence investice:
Frekvence investice
Ověřená firma:
Ano
Hodnocení: 98%

Naše hodnocení:

Zlato po tisíciletí představuje reálnou hodnotu a bylo často používáno jako peníze. Na rozdíl od "papírových" peněz představuje jistotu v uchování hodnot, a to zvláště v dobách finančních a politických otřesů. V současné době geoplitické nejistoty a finančních kolapsů je investice do fyzického zlata považována za nezbytnou součást zajištění osobního majetku.

PODROBNÝ POPIS NABÍDKY:

Investiční zlato je sázkou na jistotu. Jedná se o celosvětově uznávané platidlo a je populární také pro svou vysokou likviditu. Zvládnete ho směnit po celém světě v řádech několika hodin a některé banky jej přijímají také jako hodnotnou zástavu.

 

Informační servis i individuální sledování cen

Pro naše klienty máme jedinečnou nabídku informačního servisu. Neustále pro vás sledujeme aktuální ceny zlata i stříbra a v případě zájmu vás můžeme včas upozornit na výhodný nákup, který vám umožní investici co nejefektivněji zhodnotit.

Také ve své klientské zóně si můžete individuálně nastavit online hlídání cen drahých kovů. Systém pak za vás hlídá aktuální ceny slitků a v případě, že dosáhnou vámi požadované hodnoty, automaticky vám zašle upozornění. Můžete tak naprosto flexibilně a samostatně reagovat na pohyb cen drahých kovů, ať už za účelem jejich nákupu nebo následného prodeje.

 

Kompletní servis a dodávka drahých kovů

Jako náš klient si můžete své drahé kovy bezpečně vyzvednout hned na několika našich pobočkách, jejichž počet pro vás neustále rozšiřujeme. Aktuálně tedy můžete zvolit osobní odběr v Praze, Brně, Plzni, Písku, Otrokovicích, Kolíně, Mladé Boleslavi a v Bratislavě. S celým nákupem i dalšími potřebnými záležitostmi vám pomohou specializovaní poradci. Drahé kovy je samozřejmě možné doručit také přímo k vám domů poštou nebo můžete využít dopravy bezpečnostní agenturou.

 

Zabezpečená úschovna

Určitě není příliš bezpečné mít drahé kovy uschované doma. Proto vám nabízíme také časově neomezenou možnost využití bezpečné úschovny. Slitky si pak můžete kdykoliv vyzvednout či přidat k úschově další.

 

Online výkup zlata a likvidita drahých kovů

V případě akutní finanční potřeby můžete zlato on-line odprodávat. Nejen to, co máte u nás uschováno, ale také ostatní rozspořené slitky a mince. Výkup probíhá velice jednoduše a peníze máte již druhý den na svém účtu, nabízíme tak špičkovou službu při zajištění likvidity naspořených kovů.

 

Naše hodnocení investice do zlata a drahých kovů

  • celosvětově uznávané platidlo s velmi rychlou likviditou
  • on-line informační servis a individuální přístup
  • možnost zabezpečené úschovny
  • online výkup, peníze do druhého dne na vašem účtu
  • kompletní servis, poradenství specializovaných pracovníků

 

 

Garantujeme

Investice
a partnerství
Neomezené
poradenství
Předání
krok za krokem
Efektivní
zhodnocení
Máte dotaz?


OD ROKU 2017

Vyhledáváme unikátní investice, partnerství a další příležitosti.

70 Investorů

Desítky investorů s námi zhodnotilo své peníze.

V hodnotě 130mil. Kč

Hodnota investovaných prostředků již přesahuje 150 mil. Kč. Připojte se k nám!