Pozemky a jiné nemovitosti v Dominikánské republice

big image
big image
big image
big image

Pozemky a jiné nemovitosti v Dominikánské republice

Nabízíme vám exkluzivní investici do pozemků a nemovitostí v nádherné Dominikánské republice, a to nákupem konkrétního počtu dluhopisů seriózního a léty prověřeného emitenta pod záštitou rodinné firmy. Potěší vás také roční výnosnost 2letých a 4letých dluhopisů, která činí skvělých 7,2 % p.a.

Webová stránka:
Sídlo:
Dominikánská republika
Doporučená délka investice:
4 roky
Doporučená výše investice:
Od 200 000.-Kč
Frekvence investice:
0
Ověřená firma:
Ano
Hodnocení: 89%

Naše hodnocení:

PODROBNÝ POPIS NABÍDKY:

Propadli jste kráse Dominikánské republiky? My také. A právě proto vám nabízíme exkluzivní investici do zdejších pozemků a nemovitostí.

Svou finanční investici můžete realizovat nákupem konkrétního počtu dluhopisů seriózního a léty prověřeného emitenta. 

Roční výnosnost 2letých a 4letých dluhopisů je skvělých 7,2 % p.a.

 

Kde vznikl z projekt Pueblo Checo?

Za jeho založením stojí člověk, který déle než 25 let svého života působil v oblasti pojišťovnictví, financí a zejména finančních investic. Právě ty ho v rámci projektů investorských dnů dovedly do nádherné Dominikánské republiky. Následně se rozhodl využít místní lukrativní nabídky, společně se svými syny se přestěhoval právě do Dominikánské republiky, kde nyní osobně realizují development lukrativních pozemkových projektů.

 

Do čeho budete investovat?

Spolu se skupinou investorů, developerů a podnikatelů z různých odvětví v současné době budují v Dominikánské republice na severním pobřeží departmentu Puerto Plata českou vesničku Pueblo Checo. Ta byla původně určena právě pro české a slovenské rodáky, kterým se zde také tak moc zalíbilo. Vesnička se však pro svůj zájem neustále rozrůstá na projekt minimálně středoevropský.

Z Pueblo Checo se tedy stal jedinečný projekt, který návštěvníkům umožní poznat perlu Karibiku - Dominikánskou republiku v celé své kráse. Turistům nabízí ubytování v hotelu, penzionu, vilkách nebo apartmánových projektech, studiích či pokojích, které navíc leží v naprosto bezpečné oblasti chráněné před tajfuny.  Úžasnou výhodou je také překrásná lokalita s dlouhou písečnou pláží bez lidí, přesto však nedaleko městečka Cabarete, který je úžasným centrem zábavy.

Nabízíme vám tedy nejen možnost krásné dovolené, ale zejména také právě partnerské investice do lukrativních developerských projektů - především tedy pozemkových, u kterých je vyšší dynamika růstu jejich ceny.

Svou finanční investici realizujete formou nákupu konkrétního počtu dluhopisů, od doporučené celkové hodnoty 200.000,- Kč. Investice je zajištěna Zástavní smlouvou k podílu konkrétního pozemku a také notářským zápisem v rámci investorské skupiny Pueblo Checo.

 

Naše hodnocení investice do pozemků v Dominikánské republice

  • slušná roční výnosnost 7,2% p.a. - u 2letých a 4letých dluhopisů
  • bezpečná investice zajištěna Zástavní smlouvou a notářským zápisem
  • investice do nádherné země, ve které si tak můžete užít unikátní dovolenou
  • doporučená investice od částky 200.000,- Kč
  • investice do rodinné firmy, léty ověřený emitent

 

Garantujeme

Investice
a partnerství
Neomezené
poradenství
Předání
krok za krokem
Efektivní
zhodnocení
Máte dotaz?


OD ROKU 2017

Vyhledáváme unikátní investice, partnerství a další příležitosti.

70 Investorů

Desítky investorů s námi zhodnotilo své peníze.

V hodnotě 130mil. Kč

Hodnota investovaných prostředků již přesahuje 150 mil. Kč. Připojte se k nám!