My Trees

big image
Nas tip
big image
Nas tip
big image
Nas tip
big image
Nas tip

My Trees

Chcete se podílet na nové a unikátní investici? Investujte do stromů! Zasaď s námi strom a pošli to dál. Tak zní motto nadějného investičního projektu My Trees, který je v současné době již rozšířen do celého světa. Investujte bezpečně s dobrým zhodnocením a zároveň udělejte něco pro naši planetu.

Webová stránka:
https://my-office.mytrees.global/#/sign-up/420000000842/cz
Sídlo:
Praha
Doporučená délka investice:
5-7let
Doporučená výše investice:
20 US
Frekvence investice:
dle možnosti
Ověřená firma:
Ano
Hodnocení: 98%

Naše hodnocení:

PODROBNÝ POPIS NABÍDKY:

Pokud se chcete podílet na nové, rychle se rozvíjející a navíc unikátní investici, investujte do stromů!

Zasaď s námi strom a pošli to dál. Tak zní motto nadějného investičního projektu My Trees, který byl první investorům v České republice, na Slovensku a v dalších zemích Evropské unie představen již v roce 2018. A 22. dubna 2020 dostal projekt globální podobu a nyní je již rozšířen do celého světa.

Investujte bezpečně se zhodnocením 7 - 12 % a navíc tím udělejte něco pro naši planetu.

 

Co je to projekt My Trees?

Cílem projektu je pěstování rychle rostoucích stromů v Jižní Americe, především tedy eukalyptů a akácií pro vysoce ceněné dřevo. Jedná se tedy o jistý zdroj příjmů po investory či akcionáře, zároveň také výsadbou a ekologickým pěstováním přispíváme ke zlepšení stavu krajiny i ovzduší.

Zatímco pro akácie jsme se rozhodli především kvůli výkupní ceně dřeva, eukalypty kromě toho zvládají také účinně omezit vysušování krajiny, vážou oxid uhličitý a omezují globální oteplování - proto se jim často říká také stromy života, diamanty lesa nebo stromy zázraků. Projekt navíc přináší také stálou obživu místním obyvatelům.

 

Základní fakta o projektu My Trees

V roce 2015 se začal rodit jeden velmi nadějný nápad. Netrvalo dlouho a byl vytvořen seriózní, reálný záměr a posléze také celý projekt, byla také provedena analýza a zmapování příslušných trhů a burz s komoditami. Následně jsme začali oslovovat první investory a v roce 2016 byl již projekt My Trees vypracován do posledních detailů a začala jeho realizace.

V dalším roce následovala výroba softwaru na míru a spolupráce s americkou advokátní kanceláří, která vytvořila profesionální právní rámec pro „stromový byznys“ s cílem jeho provozu pod záštitou Světové asociace přímého prodeje (tato prestižní mezinárodní organizace garantuje seriózní network-podnikání). Po několika měsících byla vytvořena online platforma pro prodej stromů veřejnosti a začalo úspěšné jednání se strategickým partnerem v Jižní Americe, který zde zajistil nákup a pronájem půdy pro samotnou výsadbu, kterou jsme následně realizovali. A v roce 2018 byl projekt představen prvním investorům v České republice, na Slovensku a v dalších zemích Evropské unie, pak už se konečně uskutečnil první prodej stromů veřejnosti.

 

Jak investovat do My Trees?

Cesta je velice jednoduchá a vhodná i pro úplné nováčky v oblasti investic. Stačí kliknout na INVESTICE DO STROMŮ  a vybrat Českou republiku, zadat e-mail, zvolit heslo, odsouhlasit registrační podmínky a odeslat. Na zadaný e-mail vám pak přijde potvrzení, po jehož odkliknutí se můžete přihlásit na portál a objednat si startovací balíček za 20 USD. Jakmile bude platba spárována, dokončíte proces registrace. Nemusíte se bát cizí měny, vše je přepočteno na české koruny a platba putuje na účet vedený u Raiffeisen Bank.

 

Naše hodnocení investice do projektu My Trees

  • Zhodnocení investice v průměru 7 - 12 % za rok. V případě rychle rostoucího eukalyptu, který vyroste za pouhých 8 let, při 10% zhodnocení vám ve výsledku náleží 180 % celkové investice.
  • Smysluplná investice do reálné věci, která má navíc pozitivní ekologický vliv
  • Nadnárodní přesah projektu, investice již ve start-upu
  • Možnost tvorby týmu investoru, za které v případě přivedení k investici dostáváte pravidelnou odměnu.
  • Záleží zcela na vás, do jaké míry se svou investicí do projektu zapojíte

Garantujeme

Investice
a partnerství
Neomezené
poradenství
Předání
krok za krokem
Efektivní
zhodnocení
Máte dotaz?


OD ROKU 2017

Vyhledáváme unikátní investice, partnerství a další příležitosti.

70 Investorů

Desítky investorů s námi zhodnotilo své peníze.

V hodnotě 130mil. Kč

Hodnota investovaných prostředků již přesahuje 150 mil. Kč. Připojte se k nám!