Magna Energy Storage baterie HE3DA

big image
big image
big image
big image
big image
big image
big image
big image
big image
big image
big image
big image
big image
big image
big image
big image
big image
big image

Magna Energy Storage baterie HE3DA

17. září 2020 došlo v Horní Suché u Havířova k dlouho očekávané události, která svým významem přesahuje rámec nejen České republiky, kde se továrna spouští, ale i Evropy. Za účasti téměř tisícovky pozvaných hostů z celého světa zde byla slavnostně otevřena továrna Magna Energy Storage (MES) na unikátní české Li–Ion baterie HE3DA. 

Webová stránka:
www.magnastorage.cz
Sídlo:
Doporučená délka investice:
Doporučená výše investice:
Pro kvalifikované investory
Frekvence investice:
Ověřená firma:
Ano
Hodnocení: 98%

Naše hodnocení:

PODROBNÝ POPIS NABÍDKY:

 

17. září 2020 došlo v Horní Suché u Havířova k dlouho očekávané události, která svým významem přesahuje rámec nejen České republiky, kde se továrna spouští, ale i Evropy. Za účasti téměř tisícovky pozvaných hostů z celého světa zde byla slavnostně otevřena továrna Magna Energy Storage (MES) na unikátní české Li–Ion baterie HE3DA. Naplní se tak dlouhodobé sny a vize významného českého vynálezce Ing. Jana Procházky, jehož objevy již byly oceněny v Evropě i v zámoří.

 
 
 

 Více obrázků zde

 

 Jak říká největší akcionář MESu a zároveň architekt celého projektu Radomír Prus:

 „V současné době finalizujeme výrobní technologie a podrobujeme naše baterie řadě testů. Počítáme s jejich širokým využitím v mnoha oborech, od zálohování energie v nemocnicích, vyvažování energ. soustav, ostrovní systémy, přes automobilovou, kamionovou a námořní dopravu až po vesmírné projekty NASA. 

Baterie HE3DA se např. v celosvětové soutěži NASA iTech 2019 umístila v TOP 10 mezi několika desítkami tisíc projektů. Jedná se o skutečně unikátní projekt, který zaujal již řadu velkých investorů. Otevíráme největší továrnu na výrobu baterií v Evropě a Česká republika se tím dostává mezi globální lídry v segmentu výroby úložišť energie. Koronavirová opatření sice nedovolí účast některým pozvaným osobnostem, ale všichni doufáme, že to naši mezinárodní expanzi nezastaví.“

Autor patentu HE3DA Jan Procházka dodává: „Zahájením výroby v Horní Suché chceme ukázat světu, že dokážeme naše objevy uvést do komerční výroby. Nabízíme baterie, které jsou nehořlavé, tudíž velmi bezpečné, navíc téměř stoprocentně recyklovatelné. Zároveň plánujeme realizaci dalších nápadů, které by mohly výrazně zlepšit život na naší planetě.“

Výrobní technologie HE3DA v továrně MES bude jednou z prvních, která je kompletně robotizovaná a automatizovaná, výrobní procesy splňují podmínky Průmyslu 4.0. Jde tedy o ukázkový příklad moderní investice, která dává prostor pro vznik nových odvětví, což ovlivní v budoucnu životy milionů lidí. Baterie HE3DA bude sloužit jako energetická banka pro skladování velkého množství velmi rychle dostupné energie. V další etapě budeme připravovat využití v elektromobilech. Otevření supermoderní a ryze české továrny je příkladem pro všechny, kteří se nebojí proměnit své myšlenky a sny v realitu.

Při slavnostním otevření budou mít pozvaní účastníci možnost přednostních rezervací domácích úložišť a také budou představeny další převratné směry výzkumu společnosti HE3DA v bateriovém segmentu.

 

 Video

HE3DA

 

 

 


Garantujeme

Investice
a partnerství
Neomezené
poradenství
Předání
krok za krokem
Efektivní
zhodnocení
Máte dotaz?


OD ROKU 2017

Vyhledáváme unikátní investice, partnerství a další příležitosti.

70 Investorů

Desítky investorů s námi zhodnotilo své peníze.

V hodnotě 130mil. Kč

Hodnota investovaných prostředků již přesahuje 150 mil. Kč. Připojte se k nám!