Luxusní a investiční lahve

big image
Nas tip
big image
Nas tip
big image
Nas tip
big image
Nas tip
big image
Nas tip
big image
Nas tip

Luxusní a investiční lahve

Hledáte nové neotřelé investice, které vás zaručeně budou bavit? Investujte do alkoholu! Samozřejmě vás tím nechceme nabádat k jeho konzumaci, rádi bychom vám naopak nabídli skvělou příležitost ke zhodnocení vašich úspor. Vybírejte investiční lahve a pak už jen počkejte na adekvátní zvýšení jejich ceny.

 

Webová stránka:
https://www.alkohol.cz/produkty/investicni-lahve/kategorie/
Sídlo:
Liberec
Doporučená délka investice:
neomezeně
Doporučená výše investice:
dle možnosti
Frekvence investice:
Ověřená firma:
Ano
Hodnocení: 99%

Naše hodnocení:

***** snad největší výběr investičních lahví

PODROBNÝ POPIS NABÍDKY:

  

Investice do alkoholu jsou skvělou jistotou a navíc se rychle stanou vaším koníčkem.

Nabídku tvoří z téměř 90 % velmi kvalitní whisky, doplňují ji pak vyhlášené koňaky a rumy.

Investiční příležitost i pro naprosté nováčky, na trhu s alkoholem se snadno zorientujete.

 

Investice do alkoholu zažívají celosvětový boom

Pokud máte pocit, že je celý svět investic nudnou a složitou záležitostí, rychle vás vyvedeme z omylu. Nyní můžete investovat do odvětví, které je nám Čechům tak blízké! Jedná se samozřejmě o investiční alkohol, o který je v posledních letech doslova enormní zájem.

Mezi investiční lahve, do kterých se investovat skutečně vyplatí, patří až v 90 % zejména whisky vyhlášených značek. Investovat však můžete také do rumu, koňaku či exkluzivních sérií ostatních destilátů. Na trhu s alkoholem, který je pro investice vhodný, není žádný problém se zorientovat již během prvního nákupu.

Proč investovat do alkoholu?

Investiční lahve jsou zkrátka příležitostí pro každého. Nemusíte mít na kontě několik milionů, i zdánlivě levná lahev může během několika let odpočinku skvěle nabrat na hodnotě. Stačí se jen zorientovat na trhu a vědět, na jaké lahve se zaměřit. Nebo naopak můžete zvolit naprosto jistou cestu a investovat do opravdu kvalitních lahví, které svou hodnotu výhledově nemohou ztratit. Ať už bude vaše strategie jakákoliv, investiční lahve se rychle stanou vašim koníčkem.

Pár rad do začátku

Zatím jste k investicím do alkoholu neměli příležitost? Poradíme vám, na co se v začátcích zaměřit, a na co si dát naopak pozor. Jak jsme se již zmínili, sázkou na jistotu jsou samozřejmě investiční lahve vyhlášených whisky. Jakmile se na trhu maličko zorientujete, snažte se získat lahve z limitovaných edicí, které mají díky omezenému výrobnímu množství vysoký investiční potenciál. Sbírat můžete také známé edice, které nabízí od roku 2012například značka Hennessy. Při jejich tvorbě spolupracují se světově uznávanými umělci a jedná se o skutečně unikátní díla.

V začátcích je ideální se zaměřit na určitý druh alkoholu či jeho kategorii, postupně se zdokonalovat a následně pak rozšiřovat své znalosti. Opravdoví znalci pak mohou investovat i do méně známých lahví či značek, nebo dokonce do prázdných sklenic. Vždy se ovšem vyvarujte běžně dostupnému alkoholu, jehož hodnota by po několika letech byla navýšena maximálně o inflaci.

 

Naše hodnocení investice do alkoholu

- neomezená výše investice

- vhodné také pro naprosté nováčky v oboru

- rychlá možnost orientace na trhu

- velice zajímavý koníček s neméně skvělým zhodnocením

- limitované série či exkluzivní nabídka prémiových lahví

 

 

 

Garantujeme

Investice
a partnerství
Neomezené
poradenství
Předání
krok za krokem
Efektivní
zhodnocení
Máte dotaz?


OD ROKU 2017

Vyhledáváme unikátní investice, partnerství a další příležitosti.

70 Investorů

Desítky investorů s námi zhodnotilo své peníze.

V hodnotě 130mil. Kč

Hodnota investovaných prostředků již přesahuje 150 mil. Kč. Připojte se k nám!