ALKOHOL

Sklenka šampaňského, pohár vína nebo čerstvě natočeného piva? Každý si pochutná a získá pocit radosti ze života. Ať už se jedná o setkání ve dvou, oslavu s přáteli, odreagování po náročném pracovním dni nebo velkou společenskou událost – originální nápoj prokáže hostitelovu kreativitu a individualitu. Vlastnoručně podaný drink se stává malým dárkem.

 Vhodně zvoleným nápojem se postaráme o nové efekty překvapení. Zkoušet můžeme obrovské množství nápojů podle vlastní chuti, příležitosti, nálady, denní doby i ročního období. Aperitiv před jídlem povzbudí chuť, digestiv je vrcholem celého menu, dekorativní drinky nabízíme podle fantazie a horký grog se hodí pro chladný zimní večer …

Pro dobré pohoštění nepotřebujeme nutně sklípek ani exkluzivně vybavený domácí bar. Úplně postačí servírovací stolek a dobrý vkus. Nabídka lihovin je pro někoho matoucí. Nerozhoduje tedy počet lahví, ale kvalita jejich obsahu.

  

Žádná oslava se neobejde bez sektu nebo šampaňského, dámy ocení nepřeberné množství likérů, koňak nebo brandy. Pánská část společnosti určitě nepohrdne vodkou, ginem, rumem nebo ocení whiskey.

 Každá lihovina má svoji zemi původu i svůj příběh, ale odjakživa lid lákaly ostrovy v Karibském moři – Kuba, Jamajka, Haiti, Portoriko, Martinik, Barbados a Trinidad. Líbilo by se nám tam žít, viďte? Tak alespoň něco málo o domovech rumu ????

 V tropickém klimatu těchto ostrovů se daří cukrové třtině. Při jejím zpracování se kromě cukru získává i melasa – hustá tekutina. Ta je základem každého rumu. Chuťové rozdíly různých typů rumu vznikají dalším zpracováním – přidání kvasinek, destilace, doba uležení. U rumu se používají dubové sudy a doba uležení je od 6 měsíců po několik let. Barevná škála sahá od bílé přes zlatou až po temně hnědou. Čím je barva tmavší, tím je intenzivnější aroma. Bílý rum je vhodný pro míchání koktejlů, vysokoprocentní tmavý se hodí pro horké nápoje jako grog a punč. Nejlepší je ovšem samotný ????

 Člověk ani nemusí být umělec, aby z nápoje vytvořil zážitek pro chuťové pohárky jazyka i oči ???? Alkohol žízeň neuhasí, ale připraví nezapomenutelné okamžiky.

 

MÁTE DOTAZ?

Prohlédněte si doporučené investice a partnerství

Garantujeme

Unikátní investice
a partnerství
Neomezené
poradenství
Předání
krok za krokem
Efektivní
zhodnocení
Další investice a partnerství

Nezavázná konzultace


Volejte denně od 9:00 do 18:00. Společně probereme Vaši představu o investici a nabídneme nejvýhodnější řešení.


OD ROKU 2017

Vyhledáváme unikátní investice, partnerství a další příležitosti.

70 Investorů

Desítky investorů s námi zhodnotilo své peníze.

V hodnotě 130mil. Kč

Hodnota investovaných prostředků již přesahuje 150 mil. Kč. Připojte se k nám!